Šoferu Pakalpojumi

Mtransfer komandā ir tikai profesionāli šoferi, kas runā latviešu, krievu un angļu valodā. Mūsu šoferiem Jūsu drošība un komforts ir prioritāte. Viņi ir punktuāli un sagaidīs Jūs noteiktajā vietā un laikā.

Vai Jums ir nepieciešama draudzīga palīdzība? Šoferi iespēju robežās sniegs Jums informāciju un centīsies palīdzēt rast risinājumus.

Mercedes-Benz E klase

Mercedes-Benz E klases automašīna būs izcili piemērota Jūsu darījumu braucieniem vai transfēram no/uz lidostu. Vairāku zonu mikroklimata kontrole nodrošinās Jūsu komfortu jebkādos laikapstākļos. To raksturo luksuss, stils un drošība, kā arī ekonomija.

Mercedes-Benz S klase

Mercedes-Benz S klases auto ir impozants limuzīns, kas radīs elegantu iespaidu nozīmīgos notikumos, piemēram, kāzās, prezentācijās un citos pasākumos. To raksturo ne tikai elegants izskats, bet arī komforts, ko nodrošina īpaši plašais un ērtais salons.

Mercedes-Benz V klase

V klases Mercedes-Benz ar septiņām pasažieru vietām ir īpaši ērts transports transfēram no lidostas kopā ar lielāku ģimeni, draugiem vai kolēģiem. Tas nodrošina plašu vietu čemodāniem vai citu mantu transportam. Tam ir īpaši ērts salons, lai ikviens justos komfortabli gan īsos, gan garos pārbraucienos.

Mercedes-Benz luksusa minibuss

Mūsu luksusa Mercedes-Benz minibuss būs izcils transportlīdzeklis, lai vairāku personu grupa komfortabli un droši nokļūtu galamērķi. Tajā ir X (9, 12, 16 vai 20?) VIP sēdvietas, kas ir īpaši komfortablas, ar plašu vietu kājām. Tas ir labākais transportlīdzeklis lielākām personu (kolēģu, viesu vai draugu) grupām, kas dodas uz dažādiem pasākumiem.